Fedora User Guide - en to bs_BA translation catalogue (12 entries)

note: Tag: title
en: Playing games
bs_BA: Igranje igara

note: Tag: title
en: You do not need to switch desktops to play games
bs_BA: Ne trebate da mijenjate radne površine da igrate igre

note: Tag: para
en: You can play KDE games while logged into GNOME and GNOME games while logged into KDE. Graphical environment components are very modular. When you install the game packs any dependencies will also be installed. You may need additional packages to view the online help.
bs_BA: Možete igrati KDE igre dok ste prijavljeni na GNOME i GNOME igre dok ste prijavljeni na KDE. Koponente grafičkog okruženja su veoma izmjenjive. Kada instalirate pakete igre bilo koje zavisnosti će također biti instalirane. Možda ćete trebati dodatne pakete da pogledate pomoć na internetu.

note: Tag: title
en: Default GNOME games
bs_BA: Početne GNOME igre

note: Tag: title
en: Default KDE games
bs_BA: Početne KDE igre

note: Tag: para
en: Pac-man type game
bs_BA: Igra slična Pac-manu

note: Tag: para
en: A Lode Runner type of game
bs_BA: Igra slična Lode Runner igri

note: Tag: para
en: A territory capture game
bs_BA: Igra zauzimanja teritorije

note: Tag: para
en: A network construction game
bs_BA: Igra stvaranja mreže

note: Tag: para
en: Connect the dots to make squares
bs_BA: Spojite tačke da napravite kvadrate

note: Tag: para
en: A card game
bs_BA: Igra sa kartama

note: Tag: para
en: A mahjongg like game
bs_BA: Igra slična Mahjongg igri
