Fedora User Guide - en to uk_UA translation catalogue (20 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
uk_UA: Журнал змін

note: Tag: member
en: Updates for Fedora 14 version
uk_UA: Оновлено для версії Fedora 14

note: Tag: member
en: Update Playing Multimedia BZ#588582
uk_UA: Оновлено розділ щодо відтворення мультимедійних даних (Вада №588582)

note: Tag: member
en: New Printing unit (Ben Cotton) BZ#508025
uk_UA: Новий розділ щодо друку (Ben Cotton) (Вада №508025)

note: Tag: member
en: Additional updates for Fedora 13 version
uk_UA: Додаткові оновлення для версії Fedora 13

note: Tag: member
en: New Connecting to the Internet with Network Management unit (Luigi)
uk_UA: Новий модуль підручника, присвячений встановленню з’єднання з інтернетом та керуванню мережею (Luigi)

note: Tag: member
en: Rewrite of Office applications (Susan)
uk_UA: Переписана версія розділу щодо офісних програм (Susan)

note: Tag: member
en: pointer to recognition of current fabulous translation team. (Ruediger)
uk_UA: Посилання на подяки поточній чудовій команді перекладачів. (Ruediger)

note: Tag: member
en: Update for Fedora 13 version
uk_UA: Оновлено для версії Fedora 13

note: Tag: member
en: Bumping revision to reflect a number of updates from "bug stomping day"
uk_UA: Піднято номер версії для відображення численних оновлень від "bug stomping day"

note: Tag: member
en: Fixed bug#538628
uk_UA: Виправлено помилку #538628

note: Tag: member
en: Fixed grammar and format issues
uk_UA: Виправлено граматичні помилки та проблеми з форматом

note: Tag: member
en: Merged recommendations from Murry's email
uk_UA: Долучено рекомендації з електронної пошти Murry

note: Tag: member
en: Update Xfce desktop descriptions for v4.6 BZ#551197
uk_UA: Оновлено опис Xfce для v4.6 BZ#551197

note: Tag: member
en: Update Thunderbird instructions for v3.0 BZ#532186
uk_UA: Оновлені інструкції до Thunderbird для v3.0 BZ#532186

note: Tag: member
en: Change name of the desktop environment combo box from "Desktop" to "Sessions".
uk_UA: Змінено назву поля вибору робочого середовища з "Середовище" на "Сеанси".

note: Tag: member
en: Add note stating that the desktop environment combo box will be shown only if more than one desktop environment is installed.
uk_UA: Додано примітку про те, що поле вибору графічного середовища показується лише коли встановлено більш ніж одне графічне середовище.

note: Tag: member
en: Update for Fedora 12
uk_UA: Оновлено для Fedora 12

note: Tag: member
en: Update for Fedora 11, Convert to Docbook XML
uk_UA: Оновлено для Fedora 11, перетворено у формат Docbook XML

note: Tag: member
en: Version for Fedora Core 6
uk_UA: Версія для Fedora Core 6
