Fedora Virtualization Guide - en to es_ES translation catalogue (13 entries)

note: Tag: segtitle
en: Operating system
es_ES: Sistemas operativos

note: Tag: seg
en: Optimized with para-virtualized drivers
es_ES: Optimizados con controladores para-virtualizados

note: Tag: seg
en: Red Hat Enterprise Linux 4 AMD 64 and Intel 64
es_ES: Red Hat Enterprise Linux 4 AMD 64 e Intel 64

note: Tag: seg
en: Red Hat Enterprise Linux 5 AMD 64 and Intel 64
es_ES: Red Hat Enterprise Linux 5 AMD 64 e Intel 64

note: Tag: seg
en: Windows Server 2003 R2 32-Bit
es_ES: Windows Server 2003 R2 de 32 bits

note: Tag: seg
en: Windows Server 2003 R2 64-Bit
es_ES: Windows Server 2003 R2 de 64 bits

note: Tag: seg
en: Windows Server 2003 Service Pack 2 32-Bit
es_ES: Windows Server 2003 Service Pack 2 de 32-Bits

note: Tag: seg
en: Windows Server 2003 Service Pack 2 64-Bit
es_ES: Windows Server 2003 Service Pack 2 de 64 bits

note: Tag: seg
en: Windows XP 32-Bit
es_ES: Windows XP de 32 bits

note: Tag: seg
en: Windows Vista 32-Bit
es_ES: Windows Vista de 32 bits

note: Tag: seg
en: Windows Vista 64-Bit
es_ES: Windows Vista de 64 bits

note: Tag: seg
en: Windows Server 2008 32-Bit
es_ES: Windows Server 2008 de 32 bits

note: Tag: seg
en: Windows Server 2008 64-Bit
es_ES: Windows Server 2008 de 64 bits
