Fedora Virtualization Guide - en to ru_RU translation catalogue (13 entries)

note: Tag: segtitle
en: Operating system
ru_RU: Операционная система

note: Tag: seg
en: Optimized with para-virtualized drivers
ru_RU: Оптимально с паравиртуализированными драйверами

note: Tag: seg
en: Red Hat Enterprise Linux 4 AMD 64 and Intel 64
ru_RU: Red Hat Enterprise Linux 4 AMD 64 и Intel 64

note: Tag: seg
en: Red Hat Enterprise Linux 5 AMD 64 and Intel 64
ru_RU: Red Hat Enterprise Linux 5 AMD 64 и Intel 64

note: Tag: seg
en: Windows Server 2003 R2 32-Bit
ru_RU: Windows Server 2003 R2 32-бит

note: Tag: seg
en: Windows Server 2003 R2 64-Bit
ru_RU: Windows Server 2003 R2 64-бит

note: Tag: seg
en: Windows Server 2003 Service Pack 2 32-Bit
ru_RU: Windows Server 2003 Service Pack 2 32-бит

note: Tag: seg
en: Windows Server 2003 Service Pack 2 64-Bit
ru_RU: Windows Server 2003 Service Pack 2 64-бит

note: Tag: seg
en: Windows XP 32-Bit
ru_RU: Windows XP 32-бит

note: Tag: seg
en: Windows Vista 32-Bit
ru_RU: Windows Vista 32-бит

note: Tag: seg
en: Windows Vista 64-Bit
ru_RU: Windows Vista 64-бит

note: Tag: seg
en: Windows Server 2008 32-Bit
ru_RU: Windows Server 2008 32-бит

note: Tag: seg
en: Windows Server 2008 64-Bit
ru_RU: Windows Server 2008 64-бит
