Fedora Virtualization Guide - en to nl translation catalogue (16 entries)

note: Tag: title
en: libvirt configuration reference
nl: libvirt configuratie referentie

note: Tag: para
en: This chapter provides is a references for various parameters of libvirt XML configuration files
nl: Dit hoofdstuk is een referentie voor diverse parameters voor libvirt XML configuratie bestanden

note: Tag: title
en: libvirt configuration files
nl: libvirt configuratie bestanden

note: Tag: entry
en: Description
nl: Beschrijving

note: Tag: para
en: Specifies the physical address extension configuration data.
nl: Specificeert de fysieke adres uitbreiding configuratie data.

note: Tag: para
en: Specifies the advanced programmable interrupt controller configuration data.
nl: Specificeert het geavanceerde programmeerbare interrupt controller configuratie data.

note: Tag: para
en: Specifies the memory size in megabytes.
nl: Specificeert de geheugen grootte in megabytes.

note: Tag: para
en: Specifies the numbers of virtual CPUs.
nl: Specificeert het aantal virtuele CPU's.

note: Tag: para
en: Specifies the port numbers to export the domain consoles to.
nl: Specificeert de poort nummers waarnaar de domein consoles geëxporteerd worden.

note: Tag: para
en: Specifies the number of virtual network interfaces.
nl: Specificeert het aantal virtuele netwerkinterfaces.

note: Tag: para
en: Lists the randomly-assigned MAC addresses and bridges assigned to use for the domain's network addresses.
nl: Laat willekeurig toegewezen MAC adressen en bruggen zien die toegewezen zijn voor gebruik voor netwerkadressen van domein.

note: Tag: para
en: Lists the block devices to export to the domain and exports physical devices to domain with read only access.
nl: Laat de blok apparaten zien die geëxporteerd worden naar het domein en exporteert fysieke apparaten naar domeinen met alleen-lezen toegang.

note: Tag: para
en: Enables networking using DHCP.
nl: Zet netwerk gebruik met DHCP aan.

note: Tag: para
en: Specifies the configured IP netmasks.
nl: Specificeert de geconfigureerde IP net maskers.

note: Tag: para
en: Specifies the configured IP gateways.
nl: Specificeert de geconfigureerde IP gateways.

note: Tag: para
en: Specifies the advanced configuration power interface configuration data.
nl: Specificeert de geavanceerde configuratie power interface configuratie data.
