Fedora Translation Quick Start Guide - en to ms_MY translation catalogue (9 entries)

note: Tag: title
en: Accounts and Subscriptions
ms_MY: Akaun dan Langganan

note: Tag: para
en: Wait for the confirmation email which contains a link to confirm your subscription. Click the link to confirm your subscription.
ms_MY: Tunggu untuk email pengesahan yang mengandungi pautan (link) untuk mengesahkan langganan. Klik pautan tersebut untuk mengesah langganan anda.

note: Tag: title
en: Making a SSH Key
ms_MY: Membuat Kunci SSH

note: Tag: para
en: Enter the following command:
ms_MY: Masukkan command di bawah

note: Tag: title
en: Remember Your Passphrase
ms_MY: Ingat Katalaluan Anda

note: Tag: para
en: Change permissions to your key and <filename>.ssh</filename> directory:
ms_MY: Tukar kebenaran akses kepada kunci anda dan direktori <filename>.ssh</filename>:

note: Tag: title
en: Making a GPG Key
ms_MY: Membuat satu Kunci GPG

note: Tag: para
en: Generate a key by typing in a command line:
ms_MY: Janakan satu kunci dengan menggunakan arahan ini

note: Tag: title
en: Create a Bugzilla account
ms_MY: Cipta akaun Bugzilla
