Fedora Translation Quick Start Guide - en to sr_RS translation catalogue (23 entries)

note: Tag: title
en: Accounts and Subscriptions
sr_RS: Налози и пријаве

note: Tag: title
en: Subscribing to the Mailing List
sr_RS: Пријава на дописну листу

note: Tag: para
en: Wait for the confirmation email which contains a link to confirm your subscription. Click the link to confirm your subscription.
sr_RS: Сачекајте на потврдну е-поруку која садржи везу ка потврди Ваше пријаве. Кликните на везу да потврдите пријаву.

note: Tag: title
en: Making a SSH Key
sr_RS: Прављење SSH кључа

note: Tag: para
en: Enter the following command:
sr_RS: Унесите следеће команде:

note: Tag: title
en: Remember Your Passphrase
sr_RS: Запамтите вашу лозинку

note: Tag: para
en: Change permissions to your key and <filename>.ssh</filename> directory:
sr_RS: Промените права приступа кључу и <filename>.ssh</filename> директоријуму:

note: Tag: title
en: Making a GPG Key
sr_RS: Прављење ГПГ кључа

note: Tag: para
en: Generate a key by typing in a command line:
sr_RS: Генериши кључ куцајући у командној линији:

note: Tag: para
en: A series of prompts guides you through the process. The default values suffice in almost all cases. Remember to choose a good password.
sr_RS: Серије упита ће вас водити кроз овај процес. Подразумеване вредности су довољне у већини случајева. Запамтите да изаберете добру лозинку.

note: Tag: title
en: Choosing a Good Password
sr_RS: Бирање добре лозинке

note: Tag: para
en: A good password:
sr_RS: добра лозинка:

note: Tag: para
en: consists of uppercase and lowercase letters, numbers, punctuation, and other characters
sr_RS: састоји се од великих и малих слова, бројева, знакова интерпункције, и осталихкарактера.

note: Tag: para
en: does not include any words or names, with or without substitutions
sr_RS: не укључује било које речи или имена, са или без замена

note: Tag: para
en: is not the same as any other password used for other systems
sr_RS: није иста као било која друга лозинка коришћена за друге системе

note: Tag: para
en: Export your public key to a public server so that others can find it with the following command, substituting your key ID:
sr_RS: Извезите ваш јавни кључ на јавни сервер како би га и остали пронашли са следећом командом, мењајући ID Вашег кључа:

note: Tag: title
en: Applying for an Account
sr_RS: Пријављивање за налог

note: Tag: title
en: Signing the CLA
sr_RS: Пријављивање за CLA

note: Tag: para
en: You must complete the Contributors License Agreement, or <acronym>CLA</acronym>.
sr_RS: Морате испунити Уговор о дозволи сарадника, или <acronym>CLA</acronym>.

note: Tag: title
en: Introducing Yourself
sr_RS: Представљање себе

note: Tag: title
en: Joining the <systemitem>cvsl10n</systemitem> Group
sr_RS: Приступање <systemitem>cvsl10n</systemitem> групи

note: Tag: para
en: The rest of the steps help you test your access and grant you privileges to all the Fedora infrastructure you might need in the near future. Language maintainers and people starting new languages should follow them. Although they are optional for translations, everyone is encouraged to follow them.
sr_RS: Остали кораци вам помажу да тестирате ваш приступ и дају вам привилегије за сву Fedora инфраструктуру коју ћете можда требати у будућности. Особље за језике и људи који покрећу нов језик би требали да их прате. Иако су они изборни за преводе, сви су охрабрени да их користе.

note: Tag: title
en: Create a Bugzilla account
sr_RS: Направи Bugzilla налог
