Fedora Translation Quick Start Guide - en to sv_SE translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Accounts and Subscriptions
sv_SE: Konton och prenumerationer

note: Tag: title
en: Making a SSH Key
sv_SE: Skapa en SSH-nyckel

note: Tag: para
en: Enter the following command:
sv_SE: Ange följande kommando:

note: Tag: title
en: Remember Your Passphrase
sv_SE: Glöm inte ditt lösenord

note: Tag: para
en: Change permissions to your key and <filename>.ssh</filename> directory:
sv_SE: Ändra rättigheter till din nyckel och katalogen <filename>.ssh</filename>:
