Fedora Translation Quick Start Guide - en to es translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Translation Quick Start Guide
es: Guía Rápida de Traducción

note: Tag: subtitle
en: Quick start guide to providing translations on the Fedora Project
es: Guía rápida para traducciones del Proyecto Fedora.

note: Tag: productname
en: Fedora Contributor Documentation
es: Documentación para el Colaborador de Fedora

note: Tag: para
en: This guide is a fast, simple, step-by-step set of instructions for translating Fedora Project software and documents.
es: Esta guía es una serie de instrucciones fáciles, simples y paso a paso para traducir software del Proyecto Fedora y documentación.

note: Tag: phrase
en: Fedora Localization Project
es: Proyecto de Localización de Fedora
