Fedora Deployment Guide - en to hi_IN translation catalogue (13 entries)

note: Tag: title
en: Network Configuration Files
hi_IN: अंतरफलक विन्यास फाइल

note: Tag: title
en: Warning
hi_IN: चेतावनी

note: Tag: title
en: Interface Configuration Files
hi_IN: अंतरफलक विन्यास फाइल

note: Tag: title
en: Ethernet Interfaces
hi_IN: इथरनेट अंतरफलक

note: Tag: title
en: Note
hi_IN: नोट

note: Tag: title
en: Channel Bonding Interfaces
hi_IN: चैनल बोंडिंग अंतरफलक

note: Tag: title
en: Alias and Clone Files
hi_IN: उपनाम व क्लोन फाइल

note: Tag: title
en: Caution
hi_IN: सावधानी

note: Tag: title
en: Dialup Interfaces
hi_IN: डायलअप अंतरफलक

note: Tag: title
en: Other Interfaces
hi_IN: अन्य अंतरफलक

note: Tag: title
en: Network Function Files
hi_IN: संजाल प्रकार्य फाइल

note: Tag: title
en: Additional Resources
hi_IN: अतिरिक्त संसाधन

note: Tag: title
en: Installed Documentation
hi_IN: अधिष्ठापित दस्तावेजन
