Fedora Release Notes - en to cs_CZ translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Welcome to Fedora 15
cs_CZ: Vítejte u Fedory 15

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Desktop Users
cs_CZ: Změny ve Fedoře pro uživatele pracovních stanic

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for System Administrators
cs_CZ: Změny ve Fedoře pro systémové správce

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Developers
cs_CZ: Změny ve Fedoře pro vývojáře

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Specific Audiences
cs_CZ: Změny ve Fedoře pro specializovaná publika
