Fedora Release Notes - en to fr translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Welcome to Fedora 15
fr: Bienvenue sur Fedora 15

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Desktop Users
fr: Modifications dans Fedora pour les utilisateurs

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for System Administrators
fr: Modifications dans Fedora pour les administrateurs systèmes

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Developers
fr: Modifications dans Fedora pour les développeurs

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Specific Audiences
fr: Modifications dans Fedora pour les publics spécifiques
