Fedora Release Notes - en to nl translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Welcome to Fedora 15
nl: Welkom bij Fedora 15

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Desktop Users
nl: Veranderingen in Fedora voor bureaublad gebruikers

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for System Administrators
nl: Veranderingen in Fedora voor systeem beheerders

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Developers
nl: Veranderingen in Fedora voor ontwikkelaars

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Specific Audiences
nl: Veranderingen in Fedora voor specifieke doelgroepen
