Fedora Release Notes - en to ru translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Welcome to Fedora 15
ru: Добро пожаловать в Fedora 15

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Desktop Users
ru: Изменения в Fedora для пользователей настольных компьютеров

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for System Administrators
ru: Изменения в Fedora для системных администраторов

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Developers
ru: Изменения в Fedora для разработчиков

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Specific Audiences
ru: Изменения в Fedora для специфической аудитории
