Fedora Release Notes - en to sk translation catalogue (5 entries)

note: Tag: title
en: Welcome to Fedora 15
sk: Vitajte vo Fedore 15

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Desktop Users
sk: Zmeny vo Fedore pre Desktop používateľov

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for System Administrators
sk: Zmeny vo Fedore pre systémových správcov

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Developers
sk: Zmeny vo Fedore pre vývojárov

note: Tag: title
en: Changes in Fedora for Specific Audiences
sk: Zmeny vo Fedore pre špecifické obecenstvo
