Fedora Release Notes - en to ca translation catalogue (10 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
ca: Historial de revisions

note: Tag: member
en: Remove boot section and with it all reference to systemd
ca: S'ha eliminat la secció d'arranc i les referències a systemd

note: Tag: member
en: Preparation for GA
ca: Preparació per al llançament final

note: Tag: member
en: Add mouse changes
ca: S'han afegit els canvis al ratolí

note: Tag: member
en: Add Pino/Gwibber changes
ca: S'han afegit els canvis a Pino/Gwibber

note: Tag: member
en: Mark systemd as preview
ca: S'ha marcat systemd com a pre-visualització

note: Tag: member
en: Remove draft status
ca: S'ha eliminant l'estat d'esborrany

note: Tag: member
en: Preparation for beta release
ca: Preparació per al llançament de la versió beta

note: Tag: member
en: Initial creation of book by publican
ca: Creació inicial del llibre amb l'eina Publican

note: Tag: member
en: Initial wiki conversions
ca: Conversions inicials de la wiki
