Fedora Release Notes - en to ja translation catalogue (10 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
ja: 改訂履歴

note: Tag: member
en: Remove boot section and with it all reference to systemd
ja: 起動のセクションから systemd に関するすべての参照を削除しました。

note: Tag: member
en: Preparation for GA
ja: GA リリースの準備

note: Tag: member
en: Add mouse changes
ja: マウスに関する変更点の追加

note: Tag: member
en: Add Pino/Gwibber changes
ja: Pino/Gwibber に関する変更点の追加

note: Tag: member
en: Mark systemd as preview
ja: systemd を Tech Preview にした。

note: Tag: member
en: Remove draft status
ja: ドラフトステータスの削除

note: Tag: member
en: Preparation for beta release
ja: ベータリリースの準備

note: Tag: member
en: Initial creation of book by publican
ja: publican による最初の生成

note: Tag: member
en: Initial wiki conversions
ja: 最初の wiki からの転換
