Fedora Release Notes - en to ru translation catalogue (13 entries)

note: Tag: title
en: Revision History
ru: История изменений

note: Tag: member
en: Correct boxgrinder URL (Virtualization)
ru: Изменить boxgrinder URL (Виртуализация)

note: Tag: member
en: Correct Python URL (Developer Tools)
ru: Изменить Python URL (Инструменты разработчика)

note: Tag: member
en: Correct Rails URL (Developer Tools)
ru: Изменить Rails URL (Инструменты разработчика)

note: Tag: member
en: Remove boot section and with it all reference to systemd
ru: Удаление секции загрузки и вместе с ней всех ссылок на systemd

note: Tag: member
en: Preparation for GA
ru: Подготовка к выпуску общедоступной версии

note: Tag: member
en: Add mouse changes
ru: Добавление изменений мыши

note: Tag: member
en: Add Pino/Gwibber changes
ru: Добавление изменений в Pino/Gwibber

note: Tag: member
en: Mark systemd as preview
ru: Пометка systemd как предварительного

note: Tag: member
en: Remove draft status
ru: Удаление статуса наброска

note: Tag: member
en: Preparation for beta release
ru: Подготовка к выпуску Beta

note: Tag: member
en: Initial creation of book by publican
ru: Исходная компиляция документа в Publican

note: Tag: member
en: Initial wiki conversions
ru: Исходная компиляция из Вики
