Fedora Virtualization Guide - en to nl translation catalogue (29 entries)

note: Tag: title
en: System requirements
nl: Systeem eisen

note: Tag: para
en: This chapter lists system requirements for successfully running virtualization with Fedora. Virtualization is available for Fedora.
nl: Dit hoofdstuk beschrijft de systeem eisen voor het succesvol uitvoeren van virtualisatie met Fedora. Virtualisatie is beschikbaar voor Fedora.

note: Tag: para
en: The <xref linkend="glos-Virtualization-Kernel_based_Virtual_Machine" /> hypervisor is provided with Fedora.
nl: De <xref linkend="glos-Virtualization-Kernel_based_Virtual_Machine" /> hypervisor is onderdeel van Fedora.

note: Tag: para
en: For information on installing the virtualization packages, read <xref linkend="chap-Virtualization-Installing_the_virtualization_packages" />.
nl: Voor informatie over het installeren van de virtualisatie pakketten, refereer je naar

note: Tag: title
en: Minimum system requirements
nl: Minimale systeem eisen

note: Tag: para
en: 6GB free disk space
nl: 6GB vrije schijfruimte

note: Tag: para
en: 2GB of RAM.
nl: 2GB RAM

note: Tag: title
en: Recommended system requirements
nl: Aanbevolen systeem eisen

note: Tag: para
en: 6GB plus the required disk space recommended by the guest operating system per guest. For most operating systems more than 6GB of disk space is recommended.
nl: 6GB plus de vereiste schijfruimte aanbevolen door het gast besturingssysteem per gast. Voor de meeste besturingssystemen wordt meer dan 6GB schijfruimte aanbevolen.

note: Tag: para
en: One processor core or hyper-thread for each virtualized CPU and one for the hypervisor.
nl: Een processor kern of hyper-thread voor elke gevirtualiseerde CPU en een voor de hypervisor.

note: Tag: para
en: 2GB of RAM plus additional RAM for virtualized guests.
nl: 2GB RAM plus extra RAM voor gevirtualiseerde gasten.

note: Tag: para
en: KVM can overcommit physical resources for virtualized guests. Overcommiting resources means the total virtualized RAM and processor cores used by the guests can exceed the physical RAM and processor cores on the host. For information on safely overcommitting resources with KVM refer to <xref linkend="sect-Virtualization-Tips_and_tricks-Overcommitting_with_KVM" />.
nl: KVM kan overcommit van fysieke hulpbronnen toepassen voor gevirtualiseerde gasten. Overcommit van hulpbronnen betekent dat het totaal van gevirtualiseerde RAM en processorkernen gebruikt door de gasten groter kan zijn dan het fysieke RAM en de fysieke processorkernen op de host. Voor informatie over het veilig gebruik van overcommit van hulpbronnen met KVM refereer je naar <xref linkend="sect-Virtualization-Tips_and_tricks-Overcommitting_with_KVM" />.

note: Tag: title
en: KVM requirements
nl: KVM eisen

note: Tag: para
en: The KVM hypervisor requires:
nl: De KVM hypervisor vereist:

note: Tag: para
en: an Intel processor with the Intel VT and the Intel 64 extensions, or
nl: een Intel processor met de Intel VT en de Intel 64 uitbreidingen, of

note: Tag: para
en: an AMD processor with the AMD-V and the AMD64 extensions.
nl: een AMD processor met de AMD-V en de AMD64 uitbreidingen.

note: Tag: para
en: Refer to <xref linkend="sect-Virtualization-Tips_and_tricks-Verifying_virtualization_extensions" /> to determine if your processor has the virtualization extensions.
nl: Refereer naar <xref linkend="sect-Virtualization-Tips_and_tricks-Verifying_virtualization_extensions" /> om te bepalen of jouw processor de virtualisatie uitbreidingen heeft.

note: Tag: title
en: Storage support
nl: Opslag ondersteuning

note: Tag: para
en: The working guest storage methods are:
nl: De ondersteunde gast opslag methodes zijn:

note: Tag: para
en: files on local storage,
nl: bestanden op locale opslag,

note: Tag: para
en: physical disk partitions,
nl: fysieke schijf partities,

note: Tag: para
en: locally connected physical LUNs,
nl: lokaal verbonden fysieke LUN's,

note: Tag: para
en: LVM partitions,
nl: LVM partities,

note: Tag: para
en: NFS shared file systems,
nl: NFS gedeelde bestandssystemen,

note: Tag: para
en: GFS2 clustered file systems, and
nl: GFS2 geclusterde bestandssystemen en

note: Tag: para
en: Fibre Channel-based LUNs
nl: Fibre Channel gebaseerde LUN's.

note: Tag: para
en: SRP devices (SCSI RDMA Protocol), the block export protocol used in Infiniband and 10GbE iWARP adapters.
nl: SRP apparaten (SCSI RDMA protocol), het blok export protocol gebruikt in Infiniband en 10GbE iWARP adapters.

note: Tag: title
en: File-based guest storage
nl: Bestand-gebaseerde gast opslag

note: Tag: para
en: File-based guest images should be stored in the <filename>/var/lib/libvirt/images/</filename> folder. If you use a different directory you must add the directory to the SELinux policy. Refer to <xref linkend="sect-Virtualization-Security_for_virtualization-SELinux_and_virtualization" /> for details.
nl: Bestand-gebaseerde gast images moeten opgeslagen worden in de <filename>/var/lib/libvirt/images/</filename> map. Als je een andere map gebruikt dan moet je de map toevoegen aan de SELinux tactiek. Refereer naar <xref linkend="sect-Virtualization-Security_for_virtualization-SELinux_and_virtualization" /> voor details.
