Fedora Virtualization Guide - en to nl translation catalogue (6 entries)

note: Tag: title
en: Xen to KVM migration
nl: Xen naar KVM migratie

note: Tag: para
en: No longer possible.
nl: Niet meer mogelijk.

note: Tag: title
en: Xen to KVM
nl: Xen naar KVM

note: Tag: para
en: This chapter covers migrating Fedora Xen hypervisor guests to Fedora with the KVM hypervisor.
nl: Dit hoofdstuk behandelt het migreren van Fedora Xen hypervisor gasten naar Fedora met de KVM hypervisor.

note: Tag: title
en: Older versions of KVM to KVM
nl: Oudere versies van KVM naar KVM

note: Tag: para
en: This chapter covers migrating Fedora KVM hypervisor guests to Fedora with the KVM hypervisor.
nl: Dit hoofdstuk behandelt het migreren van Fedora KVM hypervisor gasten naar Fedora met de KVM hypervisor.
