Fedora Translation Quick Start Guide - en to fa_IR translation catalogue (14 entries)

note: Tag: firstname
en: Manuel
fa_IR: مانوئل

note: Tag: surname
en: Ospina
fa_IR: اوسپینا

note: Tag: firstname
en: Paul
fa_IR: پل

note: Tag: othername
en: W.
fa_IR: و.

note: Tag: surname
en: Frields
fa_IR: فریلدز

note: Tag: firstname
en: Noriko
fa_IR: نوریکو

note: Tag: surname
en: Mizumoto
fa_IR: میزوموتو

note: Tag: firstname
en: Dmitris
fa_IR: دیمیتریس

note: Tag: surname
en: Glezos
fa_IR: جلزوس

note: Tag: firstname
en: Diego
fa_IR: دیه‌گو

note: Tag: othername
en: Búrigo
fa_IR: بوریگو

note: Tag: surname
en: Zacarão
fa_IR: زاکارو

note: Tag: firstname
en: Piotr
fa_IR: پیوتر

note: Tag: surname
en: Drąg
fa_IR: دراگ
